COLOKOLO (MAROKAS) „CHOUF le CIEL“

KAUNAS

Birželio 9 d. 20:00 / 10 d. 16:00 / 11 d. 19:00

Kultūros centras „Girstutis“ (Kovo 11-osios g. 26)

Į šį renginį galioja dienos bilietas

Birželio 9, 10, 11 d. pirkite DIENOS BILIETĄ ir pamatykite du spektaklius!

Renginio aprašymas

Atlikėjai: Hamza Boussahel, Hassan Bouchontouf, Ismail Lahbila, Mohammed Ammar, Bader El Laouaz, Abdelali Khobba

Muzika Alexandre Bellando

Technikos vadovas Yassine Elihtirassi

Partneriai: La Cascade Pôle National Cirque Ardèche Auvergne Rhône-Alpes. Espace périphérique- La Villette – Paris, La Grainerie – Balma, La Gare à Coulisses – Base des arts de la rue, Collectif de la Bascule Cie Cheptel Aleikoum, L’Ecole Nationale de Cirque Shems’y

Sukurta 2019 m. birželio mėn. Préalables du festival d’Alba la Romaine 

Trukmė 50 min.

Rekomenduojamas amžius: N-10

Žadą atimantys triukai aukštai ore ir elektroninės muzikos garsai, pasitinkantys atlikėjus ant žemės.

 

Šeši vyrai, penkios poros kelnių ir suknelė, liaudies dainos, marokietiškos vestuvės be nuotakos, hamalatas ir daugybė skrydžių pakimba svaiginančiame aukštyje. Visa tai pristato pirmoji šiuolaikinio cirko trupė iš Maroko „Colokolo“. Įvairias šiuolaikinio cirko ir šokio disciplinas sujungianti trupė atkeliauja su įelektrinančiu akrobatikos, žongliravimo ir hiphopo (pagal tradicinę muziką) deriniu. 

 

 „Colokolo“ įkurta 2013 m. Ją sudaro 8 cirko artistai, kurie praktikuoja tokias cirko disciplinas kaip kiniškas stulpas, žongliravimas, akrobatika, manipuliavimas objektais ir muzika. Remdamasis daugiadisciplininiais savo menininkų talentais, „Colokolo“nauju ir originaliu būdu sujungia cirko meną su šokiu ir teatru bei plėtoja šiuolaikinės Maroko scenos menų tapatybę. 2013 metais trupės menininkai sukūrė savo pirmąjį jaudinantį  poezijos pasirodymą „Qahwa Noss Noss“.