„À MESURE – HANDLE WITH CARE“| ACCOMPANY ME (ITALIJA / LIETUVA / PRANCŪZIJA)

TAURAGĖ

Birželio 13 d. 18:00

Tauragės kultūros centras

KAUNAS

Birželio 15 d. 18:00

Kauno miesto kamerinis teatras

VILNIUS

Birželio 14 d. 19:00

Menų spaustuvė, Juodoji salė

Renginio aprašymas

Rekomenduojamas amžius: 8+

Trukmė: 50 min 

Trupę „Accompany ME“ įkvėpė angliškas žodis „pace“, reiškiantis tiek ritmą, tiek žingsnį. Pasirodyme analizuojama kelionė, į kurią leidžiamės su kitu žmogumi. Šiuo kūriniu menininkių duetas siekia palikti pozityvią ir širdžiai mielą žinutę. Spektaklyje siūloma pažvelgti į intymią santykių erdvę: jame atskleidžiamas komandinis darbas, būtinas, kad viskas veiktų… Tikslas – nesustoti, eiti kartu.
Cyro rato disciplina tyrinėjama visais įmanomais aspektais, derinant ją su tokių trapių objektų, kaip, pavyzdžiui, kiaušiniai, panaudojimu. „À mesure – Handle with care” – tai alegorija apie meilę gyvenime, tai apie bendro ritmo su kitu žmogumi paieškas.

Autorės ir atlikėjos: Monika Neverauskaitė ir Elena Damasio
Muzikinė kompozicija: Eric Pollet ir Valentin Avoiron
Išorinis žvilgsnis ir konsultantai dramaturgijos klausimais: Marie Vela, Clémentine Dilé, Gildas Aleksa
Šviesos kompozicija: Mantas Pauliukonis
Reklaminis klipas: Mindaugas Drigotas
Nuotraukos: Dainius Putinas, Donatas Ališauskas

„Accompany ME“ kūrybą bendrai prodiusuoja Lietuvos kultūros taryba kartu su „Teatronu“. Finansavo: Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimo fondas ir „Culture Moves Europe“ – Goethe‘s instituto programa. Įveiktas pirmasis „Circus Next 2024“ atrankos etapas.
Rezidencijos: „Cirko Sapiens“, „Latitude 50 – Pôle des arts du cirque et de la rue“, www.latitude 50.be, „Subtopia“, „Maison des Jonglages, La Courneuve“, „l’Essieu du Batut“, „La Roseraie“, „Ecole de cirque Passing“, Menų spaustuvė, „MJC Croix Daurade“ ir „MJC Ponts Jumeaux“ „Station Circus“, „Festival Spoffin“.

Komentarai:

  • Renginiui prasidėjus vėluojantys žiūrovai įleidžiami nebus;
  • Spektaklio metu fotografuoti ir filmuoti draudžiama;
  • Renginyje laukiami vyresni nei 8 metų lankytojai. Jei lankysitės su mažamečiais vaikais, prašytume vietas rinktis arčiau išėjimo, kad prireikus galėtumėte palikti salę netrukdydami kitiems žiūrovams. Dėkojame už supratingumą.