„Konstrukt“ | Circus Kolektiv (Kroatija)

ŠIAULIAI

Birželio 6 d. 18:00

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

ELEKTRĖNAI

Birželio 8 d. 15:00

Elektrėnų kultūros centras

KAUNAS

Birželio 7 d. 18:00

Girstutis

Renginio aprašymas

Rekomenduojamas amžius: 9+

Trukmė: 50 min

Kritimas –  baisiausias įvykis galintis nutikti scenoje cirko menininkui, o ypač akrobatui. Visgi spektaklyje „Konstrukt“ tai tampa centrine pasirodymo ašimi. Spektaklyje kvestionuojamas cirko menininkų kaip superherojų įvaizdis, netgi atvirkščiai, siūloma pažvelgti į save destruktyviai, kaip į beviltiškus pamišėlius, desperatiškai siekiančius pripažinimo, katarsio ir besidalinančius šia frustracija su pasauliu. Susitaikymas, pasidavimas, kietakaktiškos pastangos iki išsekimo… arba iki suvokimo, jog sėkmė ir nesėkmė tėra proto konstruktai. 

 

„Konstrukt“ tai spektaklis apie nesėkmę ir kovą su neteisingais pasirinkimais. Pasirodyme naudojami oro akrobatikos įrenginiai yra nestabilūs, nesaugūs ir netinkami naudoti, tačiau personažai renkasi kvailai bandyti atlikti pasirodymą ir deda visas pastangas į jau pralaimėtą kovą, bet galiausiai susiduria su klausimu – kaip priimti nesėkmę?

 

*spektaklis 2022-2023 m. nominuotas „Circusnext“ programoje.

Autorė: Dora Komenda
Atlikėjai: Klarai Barišić, Georginai Cassels, Georgianai Johnson
Šviesos dizainas: Domagoj Šoić
Garso dizainas: Mišo Komenda
Produkcija: Cirkus Kolektiv Koprodukcija: circusnext
Speciali padėka: Antonia Kuzmanić, Roberto Magro
Parama: Kroatijos Respublikos kultūros ir žiniasklaidos ministerija, Splito miestas, „i-Portunus architecture 2021“ (C.IN.E. Sineu, Prostorož), Kroatijos cirko rezidencijų tinklas 2022 („Prostor plus“), „Culture Moves Europe 2024“, „Cirqueon“, „La central del circ“.

Komentarai:

  • Renginiui prasidėjus vėluojantys žiūrovai įleidžiami nebus;
  • Spektaklio metu fotografuoti ir filmuoti draudžiama;
  • Renginyje laukiami vyresni nei 9 metų lankytojai. Jei lankysitės su mažamečiais vaikais, prašytume vietas rinktis arčiau išėjimo, kad prireikus galėtumėte palikti salę netrukdydami kitiems žiūrovams. Dėkojame už supratingumą.