Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

Birželio 6d. Nemokamas Ben Smith koncertas

birželio 6, 2019 @ 8:00 pm - 9:00 pm

Nemokamas Ben Smith koncertas

Robert Moon Smith – ekscentriškosios Cirko trupės „Svalbar“ narys. Jis ne tik išskirtinis cirko atlikėjas, bet dar kuria ir unikalią muziką savo trupės pasirodymams.

Ben Smith užaugo lietingosios Anglijos provincijoje ir vis dar it namuose jaučiasi gamtoje, kurios peizažą puošia kalvos. Kaip teigia pats atlikėjas – ilgainiui laipiojimas po medžius pavirto laipiojimu dangoraižiais. Viename dangoraižių jis atrado cirką, o cirke dabar kolegos laipioja juo. Muzika visada buvo šalia ir netrukus tai peraugo į išskirtinio skambesio kūrybą ir ekscentrišką atlikimą, kupiną drag elementų.

Šio kūrėjo muzika daugiasluoksnė – joje galima atrasti pačių netikėčiausių sąskambių, kurie it gyvatė randa kelią spektaklyje ir pavirsta dar vienu veikiančiu personažu. Tai nutinka ir muzikinių pasirodymų metu.

2016 m. Ben Smith pristatė albumą „shanghai knights in new new york“, kuris perkelia į nežemišką, eklektišką ir dinamišką pasaulį. Tai kelionės albumas, įkvėptas daug keliaujančio cirko artisto gyvenimo būdo. Nuo Indonezijos iki Maroko – šį albumą įkvėpė daugybė įspūdingų vietų ir skirtingų žmonių. Jame daugybė įrašų tiesiai iš gatvės, nes atlikėjas šalia savęs visada turi diktofoną ir yra pasirengęs fiksuoti visus įdomius garsus.

Albumą galima parsisiųsti nemokamai (arba skyrus norimo dydžio sumą) paspaudus čia.

Daugiau informacijos

Informacija

Data:
birželio 6, 2019
Laikas:
8:00 pm - 9:00 pm

Vieta

Buvę vaikų namai „Atžalynas“
Partizanų g. 85
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis