Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

Pasirodymas Partizanų g. 208 namo balkonams

birželio 8, 2019 @ 3:00 pm - 5:00 pm

15:00 Pasirodymas Partizanų g. 208 namo balkonams

Jau tradicija tapęs festivalio „Cirkuliacija“ pasirodymas balkonams šiemet  atkeliaus į Partizanų g. 208 namo kiemą. Tai autentiškas kūrinys – kūrybinių dirbtuvių šiuolaikinio cirko profesionalams rezultatas. Šių dirbtuvių metu dalyviai kartu su šiuolaikinio cirko atlikėjais Alexiu Akrovatakiu (Graikija) ir Ben Smith (Didžioji Britanija) priešakyje pasiners į gilias egzistencines paieškas ir tyrinės esamąjį momentą, įpindami ir unikalų garsą bei aplinkinę urbanistinę architektūrą.

Renginio vieta, leis žiūrovams ypatingai priartėti prie atlikėjų ir leis patyrinėti jausmų pasaulį iš arčiau. kaip teigia Alexis Akrovatakis: „Mes norime pasiekti žiūrovus ir jų širdis, iš arti jiems parodyti būdą komunikuoti, kurį naudojame mes, šiuolaikinio cirko atlikėjai. Tai prisilietimai, žaismingumas ir švelnumas, kuris įpinamas į atlikimą“.

Dirbtuvių metu kiekvienas atlikėjas tyrinės savo fiziškumą ir panaudos jį kaip įrankį, kurio dėka ners gilyn į savo emocijų pasaulį: „Dirbtuvių metu stengsimės iš savęs „išgauti“ medžiagą, kuri padės kurti atvirą struktūrą galutiniam pasirodymui. Tikiu, kad šis kūrybos būdas padės atremti egzistencinį nerimą, kurį mes visi patiriame kaip kūrėjai ir tai padės išlaisvinti pilną kūrybinį potencialą. Savęs išlaisvinimas dažnai veda į nekonvencinius kūrybinius metodus. Tačiau tam, kad juos pilnai suvaldytume, reikia tapti neatskiriama gyvo kūrinio dalimi. Dalimi, kuri gebės pilnai dalintis tą patį ritmą.“.

Renginys nemokamas

Režisierius: Alexis Akrovatakis

Muziką kuria: Ben Smith

Dirbtuvėse dalyvauja: Aleksejs Smolovs, Marija Baranauskaitė, Džiugas Kunsmanas, Monika Neverauskaitė, Konstantin Kosovec, Elena Nechiporenko, Marius Gotbergas, Marius Pinigis, Gabrielė Penčylaitė, Eneas Vaca Bualó, Luam Zeru, Polina Sonis

 

Informacija

Data:
birželio 8, 2019
Laikas:
3:00 pm - 5:00 pm

Vieta

Partizanų g. 208
Partizanų g. 208
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis