Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

Cirko miestelio atidarymo koncertas su Jokūbu Tulaba

birželio 13, 2019 @ 8:30 pm - 10:00 pm

„Cirkuliacija“- tai šiuolaikinio cirko festivalis, kasmet sutraukiantis vis didesnę ir įvairesnią publiką. Festivalio tikslas – supažindinti kuo daugiau žmonių su šiuolaikiniu cirku: jo raiškos grožiu ir galimybėmis, tarp kurių ir bendruomenės būrimas bendravimui.

Festivalio „Cirkuliacija“ miestelis kasmet įsikuria vis kitoje vietoje. Šiemet – tai Dainavos mikrorajonas. Festivalio veiksmo vietos turi kai ką bendro – tai miegamieji Kauno rajonai, kuriuose vis dar pakankamai retai klesti kultūrinis gyvenimas. Būtent todėl, „Cirkuliacija“ kviečia visus norinčius kartu kurti šventę, kuri būtų draugiška, įdomi ir draugiška visiems.

Cirko miestelis įsikurs buvusiuose vaikų namuose „Atžalynas“ (Partizanų g. 85), kurio atidarymą ir kviečiame atšvęsti kartu su muzikos kūrėju Jokūbas Tulaba.
Tai itin perspektyvus jaunosios kartos lietuvių kompozitorius, kilęs iš Panevėžio. Jokūbas Tulaba yra bendradarbiavęs statant įvairius spektaklius žymiausiuose Lietuvos teatruose. Jo kūrybinėje biografijoje galima aptikti muziką kurtą spektakliams „Keistuolių teatre“,  Lietuvos rusų dramos teatre. „Cirkuliacijos“ festivalio organizatoriai „Teatronas“, taip pat yra ne kartą bendradarbiavę su šiuo kūrėju.

 Jokūbas Tulaba koncertuoja ir kaip solo muzikantas ir kaip grupės „Tillae“ narys. „Tillae“, kurie melomanams atpažįstami iš ypatingai melodingo ir svajingo skambesio.

Informacija

Data:
birželio 13, 2019
Laikas:
8:30 pm - 10:00 pm

Vieta

Buvę vaikų namai „Atžalynas“
Partizanų g. 85
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis