Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

Giorgio Bertolotti „KOSMONAUTAS JURIJUS“ (Italija)

birželio 12, 2019 @ 6:00 pm - 7:00 pm

Lėtos klounados kelionė į kosmosą kupina netikėtų nuotikių

 

Spektaklio metu žiūrovai atsidurs Jurijaus svajonių kosminiame laive ir išvyks tyrinėti begalinės visatos. Šiai kelionei su didžiuliu herojiškumu vadovaus Jurijus – jis nebijo pavojų, be to, jis naudojasi sudėtingais aparatais, kurie magiškai atsiranda kosminio laivo viduje. Šioje kelionėje Jurijus tyrinės visatą, ištrūks iš gravitacijos lauko, atras naujas gyvybės formas. Tačiau atsakinga kosmonauto rutina dažnai lemia ypatingai komiškas situacijas.

Jurijus drąsus ir herojiškas vyras (ar bent tokį jį mato kiti). Tačiau jo viduje vis dar gyvena mažas vaikas, kuris daug ko bijo ir labai labai daug svajoja. Todėl jis kartais jaučiasi be galo vienišas klounas.

Šiuo spektakliu Giorgio Bertolotti ir Petr Forman taip pat norėjo ištirti nemažus iššūkius keliančias video-mapping‘o galimybes. Spektaklio metu šios technologijos įpinamos į istorijos pasakojimą ir ją netikėtai papildo.

Šis spektaklis tai himnas lėtumui. Šiomis dienomis taip greitai lekiančiame pasaulyje, kuriame visi susiduriame su milžiniškais kiekiais informacijos, kūrėjai nori sustabdyti šį beprotišką skubėjimą bent valandai ir atkreipti dėmesį į tai, kokie vis dėl to yra svarbūs maži dalykai.

Kai skubi, kartais reikia eiti labai lėtai…

Video: https://www.youtube.com/watch?v=oixXBBmKYxg
Daugiau informacijos: https://www.giorgiobertolotti.it/spettacoli/juri-the-cosmonaut/

Spektaklis tinka visiems nuo 6 m.
Bilietus platina TIKETA

Informacija

Data:
birželio 12, 2019
Laikas:
6:00 pm - 7:00 pm

Vieta

Buvę vaikų namai „Atžalynas“
Partizanų g. 85
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis