Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

UN LOUP POUR L’HOMME (Prancūzija) | CUIR (Oda)

birželio 8, 2022 @ 8:00 pm - birželio 9, 2022 @ 8:00 pm

UN LOUP POUR L’HOMME (Prancūzija) | CUIR (Oda)

2022 06 08 20:00 

2022 06 09 19:00

KTU Architektūros ir statybos institutas (Tunelio g. 60)

BILIETAI

 

Galingoje tiesioginėje fizinėje konfrontacijoje, du susaistyti vyrai žaidžia manipuliuodami vienas kito kūnu. Atsargus malonumas, kuris juos aplanko paverčiant vienas kitą instrumentu, aparatu, žaidimų aikštele ir mūšio lauku, įtraukiant į kovą, dėl kurios sąlygų sutaria abi pusės. Tarp trinties ir traukos, jie nesiekia uždominuoti vienas kito, bet veikiau siekia dominuoti vienas su kitu.

Cuir, Arno Ferrera ir Gilles Polet tikslas – palaikyti tarpžmogišką ryšį, kuris neiššaukia konfliktiško susidūrimo ar santykio, kuriame kažkas laimėtų, o kažkas pralaimėtų. Vienas gali norėti priversti kitą paklusti, sekti, primesti savo valią, bet kitas taip pat gali būti pasirengęs priimti šį įpareigojimą. Abu vyrai džiaugiasi savo padėtimi, sutardami dėl jos, nepaisydami jokios hierarchijos. Kad galėtų tai atlikti, jie tiria savo kūnų galimybes pasitelkdami arklių pakinktus, dažniausiai naudojamus arimui. Taip įgauta stiprybė leidžia jiems būti švelniems. Saitai ne tik padidina žmogiškosios trinties potencialą, tačiau kartu ir išryškina situaciją, kurioje jie atsidūrė. Per fizinį įsipareigojimą tarnauti kitiems, su šiuo senoviniu įrankiu, abudu akrobatai ieško būsenos, kurioje instinktai ir valia taps matomi ir neatsiejami.

 

KŪRĖJŲ SĄRAŠAS

Kūrėjai: Arno Ferrera, Mika Lafforgue ir Gilles Polet

Meno vadovai: Arno Ferrera

Atlikėjai Arno Ferrera ir Gilles Polet

Trukmė: 35 min

Rekomenduojama: 14+

Išorės konsultantai: Paola Rizza

Konsultacijos dėl choreografijos: Benjamin Kahn

Konsultacijos dėl garso: Amaury Vanderborght

Padedant: Alexandre Fray

Šviesos dizainas: Florent Blanchon

Šviesų ir garso technikas: Pierre-Jean Faggiani

Saddler: Jara Buschhoff

Kostiumų dizainas: Jennifer Defays

Administracija, produkcija, užsakymai: Caroline Cardoso, Lou Henry ir Anaïs Longiéras

Fotografija: Valérie Frossard

Vaizdo įrašas: Romain Vennekens

Pranešimai spaudai: Estelle Laurentin

Grafikos dizainerė: Ekta

Produkcija: Un loup pour l’homme

Produkcijos partneriai: Le Bateau Feu, SN Dunkerque (Prancūzija), Theater op De Markt, Neerpelt (Belgija), Larural, Créon (Prancūzija), Perspectives Sarrebruck (Vokietija).

Rėmėjai: Conseil Régional Hauts-de-France, SACD / Processus Cirque, Fonds Transfabrik (fonds franco-allemand pour le spectacle vivant). Un loup pour l’homme remia Prancūzijos kultūros ministerija/ Direction régionale des affaires culturelles Hauts-de-France. Un loup pour l’homme yra  FILAGE (Lilis, Prancūzija) narys.

Partnerių rezidencijos: Tanzhaus Zurich (Šveicarija), Theater op De Markt Neerpelt (Belgija), L’échalier St Agil (Prancūzija), Larural Créon (Prancūzija), Le Moulin du Roc SN de Niort (Prancūzija), Latitude 50 pôle arts du cirque et de la rue Marchin (Belgija), Le Prato Pôle National Cirque de Lille (Prancūzija), Katapult Berlin (Vokietija), La Faïencerie & La Locomotive Creil (Prancūzija)

Informacija

Pradžia:
birželio 8, 2022 @ 8:00 pm
Pabaiga:
birželio 9, 2022 @ 8:00 pm

Vieta

KTU Architektūros ir statybos institutas